Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte někdo Levné polykarbonáty?

Zdravím vespolek nakupovali jste v e-shopu Levné polykarbonáty PLEXINEXT a zaplatily jste zálohu předem a zboží jste neobdržely. Jak jste celou kauzu řešily?

Děkuji všem, kteří se svými informacemi,radami přispějí k zdárnému vyřešení kauzy, včetně případnému vrácení peněz.

flodur.

a ako máme prispieť k riešeniu ? podvedení zákazníci spojte sa a podajte hromadné trestné oznámenie na policiu,kontaktujte živnostenský úrad a skúste získať informácie o majiteloch a konateloch firmy,potom zobrete lešenárske trubky a pohrajte sas nimi sami pokial polícia ostatné orgány činné v trestnom konaní nič nezmôžu alebo nebudú konať dosť rýchlo....