Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínače

Prosím o radu jaké vypínače namontovat Je to chodba kde je ze čtyř míst přichystané spínání a přívod a odvod do světel je
v první krabici.
Pokud možno i schéma.
Dík.
Jurda

Ja bych doporucil se obratit na odbornika, jenze to neudelam, protoze bych zase musel cist neco o seznamu remeslniku a ze to tu je poradna kde si maji radit kutilove. Radeji vy nakreslete schema vedeni a na zaklade toho se da poradit. Pokud ovsem tomu nerozumite a budete se vtom vrtat, tak si udelejte dobrou pojistku, aby jste zaopatril pozustale

Souhlasím s

uličník, 05.09.2016 20:04
Ja bych doporucil se obratit na odbornika,

IMHO zapojení schodišťového a křížového přepínače je základ a pokud někdo nezná základy, tak by měl maximálně vyměňovat plochou baterii v baterce. Bylo by dobré, kdyby tazatel sem dal fotky těch krabic, jak jsou tam vyvedené dráty, třeba to ani není připravené k instalaci křížových přepínačů.