Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMB Profiblok broušený

Zdravím vespolek,
včera jsem začal rozebírat paletu broušených Profibloků od KM Bety kterou mi přivezli. Odhadem 90% z nich je popraskaných na vnitřním žebrování, má to nějaký vliv na funkci? Nebo z toho můžu s klidem stavět 2 patrový barák? Přikládám foto.

www.imagehosting.cz

Ve stejné cenové hladině jsou ještě cihly od výrobce Thermopor Gima. Bude lepší objednat to od nich? Máte s nima někdo zkušenost?

Konkrétně ta první fotka - cihla má v pořádku jen obvodový plášť, vnitřek je komplet v háji. Z toho bych nestavěl, zvlášť když takto vypadá drtivá většina cihel.

My jsme dostali takto vadnou jednu paletu od Heluzu a bez řečí ji vzali zpět a vyměnili...