Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lednice se rosí zvenčí

Lednice se rosí zvenčí,nemůže být prasklá zevnitř?Rosí se zboku uprostřed,vnitřek jsem vyčistil,ale jestli se neprorazila skleněnou policí,nebo táckem.Zboku je orosený flek 30x30cm,který stéká dole a zničila nám bednu na vestavění,nemohli jsme ji vyndat.

Pokud se rosí zvenku je problém s tepelnou izolací v daném místě. To znamená důkladně lednici prohlédnout a to z poradny nelze. U lednic z boku nebývá žádná instalace, takže asi někde nějaká dírka bude, menší nebo větší.
Ale rozhodně se neprorazila, pokud je něco proražené někdo to musel prorazit. Já, když jsem doma ohlásil, že se mi něco rozbilo měla rákoska vždycky posvícení. Ne za to, že jsem něco rozbil, ale.... ;-):-D:-D. Ale to je mimo.