Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava kímna - nadstřešní část.

Dobrý den, mám dotaz. opravil jsem komín (nadstřešní část) který jsem očistil zdive které nedrželo jsem otloukl, celý komín jsem namočil vyzpravil jsem nějaké nerovnosti a nahodil, druhý den jsem tento komín omotal perlinkou a celé to vystěrkoval lepidlem a perlinku hezky utáhl. Další den proběho obroušení nerovností a namočený komín jsem natáhl venkovním štukem. Vrchní krycí desku jsem očistil použil jsem penetrační nátěr venkovní a celou desku vyhladil stěrkou lepidla nechal zaschnout, druhý den jsem lepidlo obrousil a cele navlhčil a znova vystěrkoval a ještě více uhladil (lepidlo stejné které bylo použito na perlinku. Vrchní deska takto zůstala a celý komín byl natřen Lukofobem. Nyní by mě zajímalo jestli to lepidlo vydrží nebo jestli to byla chyba a měla se tak rycí deska takénějak nahodit nebo nějak ošetřit, protže nevím jestli to lepidlo nezačne vlivem počasí degradovat a neodpada nebo nepopraská. Díky za pomoc. možnost by byla oplechovat? Nebo myslíte že finální dvojitá vrstva lepidla bude vyhovující. Díky

jasný ale já potřeboval ještě nepatrně tu kdycí desku vyrovnat byla jakoby lehce vydrolená takž jsem to vystěrkoval tím lepidlem na perlinku 2x a natřel lukofobem. Takže chápu to tak že jste naředil asfaltový přípravek který se nacucal do té desky a tím pádem je nyní tmavá a asfalt ji chrání před UV a povětrnostními vlivy? Dobrý nápad. Jde mi spíše o to co se stane s tím lepidle tea za nějaký čas. přecejenom bych to nerad zase popravoval po zimě.