Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik by stálo dodání radiátorů do tohoto domu?

Líbí se mi celkem tento dům, ale chybí v něm komplet radiátory a trubky mezi nimi (+asi i samotný plynový kotel).

Chci se zeptat, kolik by tak zhruba stálo (znovu) zařízení tohoto domu radiátory+trubkami(vedením) mezi nimi? (celková cena včetně práce BEZ plynového kotle (ten vím že tak 40 000 Kč by stál)?

Prostě znovu dodání topné soustavy (radiátory+trubky+vše ostatní co by bylo potřeba a tedka tam chybí, BEZ ceny plynového kotle)

Dům:

https://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/ hovorany-hovorany-/804684124#img=0&fullscreen=fals e

Děkuji moc

Když si spočítáte že je tam 6 obytných místností + chodby, takže to je cca 10 radiátorů (á 5000,-). případně když se dům zateplí tak budou radiátory levnější.

Rozvody se bez půdorysu nedají odhadnout, ale určitě jich tam bude více než 100m
CU18mm = 100,-/m nebo to tahat v podlahách v plastu PEX-AL-PEX za 20,-/m

Takže s montáží a oživením ta cena opravdu bude někde kolem 80-100tis.

Dobrý den,
připomínka ohledně nákladů na vytápění je zdela na místě. Dům není zaizolovaný a má stará okna. Není zde uvedeno kolik rodin bude dům obývat a jak by se tedy mohli náklady na vytápění rozpočítat. Lze očekávat že nad rychlostí počítadla plynoměru může zrak přecházet :-) Takto velký dům by chtělo vytápět buď automatickým kotlem na uhlí (vyšší pořizovací náklady) nebo dřevem (moc práce). Pokud budete mít 6 dětí nebo v tom domě bude bydlet další rodina tak by to asi šlo. Jinak bych si vybral menší (jinak koncipovaný) dům.

Vladimír