Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat Šantu kočičí?

Koukám, kam napsat dotaz pro kočku. nechováme ji ani v akváriu ani v teráriu, tak to zkusím tady.
Vetrinář nám doporučil opatřit naší domácí kočce Šantu kočičí, nejraději živou rostlinu. Ale už dřív jsem se poptával po po několika qelbech s rostlinami, ale neuspěl jsem.
Nevíte někdo, kde bych mohl uspět - nejraději, abych tam přijel, zaplatil a hned bych si ji v květináči odvezl?

Existuje třetina koček, která na šantu nereaguje. Na druhou stranu, pokud je v okolí kočka, která jí miluje, musí být krytá, aktuálně mám kolem kruh z 1,6 m pletiva do výšky 1 m, trochu si kočky vytahají, jinak by jí sežraly až k zemi. Na menší stačila stará ptačí klec, zajištěná proti převrhnutí.
A za 92,- s poštovným až domů - http://aukro.cz/nepeta-faassenii-santa-kocici-k9-c m-i6384764852.html

Tak jsem tam včera byl a Šantu jsem koupil. Akorát když jsem tam jel (nejsem z Prahy), tak jsem si vymyslel, že projedu tunelem a budu skoro na místě. Ale když jsem tam jel, řídil jsem se cedulemi (navigaci v autě nemám a pořizovat si ji zatím nechci), myslel jsem, že když do Plzně nechci, tak musím na Smíchov a pak jsem trochu bloudil:-(
aQySiuB4QVB2