Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení polystyren

Prosím o radu da se zamíchat polystyren kuličky do omítky a nahodit tím stěnu cca 4cm myslim si že by to mohlo lépe fungovat než termonaťer co vy na to diki za odpovědi

Kuličky zamíchat do malty lze. Nebude to však vůbec fungovat jako tepená izolace. Možná to bude nepatrňoučce lepší jak termonátěr, ten je lautr naprosto k ničemu. Dále jak chceš naplácat 4cm? Po kouskách jedině, nebo ti tak silná vrstva malty sjede dolů, nebude držet.