Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva bojlery HDO

Dobrý den,
mám problém zbudoval jsem v rodinném domě podkroví a v podkroví jsem udělal i nový rozvaděč elektro. Mám tažený přívod z rozvaděče dole kde je i hlavní domovní rozvaděč pro dolejšek z toho jsem natáhl přívod za proudový chránič aby mi fungoval i pro podkroví, problém nastal když dole a nahoře sepne relé pro bojlery(HDO) proudový chránič vypne a sním vlastně i celý barák. prosím poraďte jsem bezradný.

dobře děkuji zkusím akorát nahoře už mám všechny kabely zaházené a udělané tudíž bych musel dole oddělit přívod nahoru od země a pracovní nuly a od chrániče a posléze nahoru dodat chránič říkám to dobře??