Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plot z dřevoplastu WPC

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo praktické zkušenosti s plotem z WPC dřevoplastu. Tj. nejedná se o plastový recyklát jako například zde http://www.nejlevnejsiploty.cz/zbozi/2852/Plotovka -78x21--0-78-m--s-rovnou-hlavou--H.htm , ale o kompozitní směs dřeva a plastu , například tohle:
http://www.guttashop.cz/wpc-plotovka-guttafence-.7 932/ . Ze stejného materiálu se dělají podlahy na terasách.

Zajímalo by mě všechno: jakou to má barevnou stálost po X letech, jak moc se roztahuje, případně kroutí, jak jsou plotovky upevněné atd. atd.

delal jsem pred dvema lety branku, kupoval jsem jenom 7 prken, stavet z toho plot, tak si vezmu 2. hypoteku na neho :)

objednaval jsem je online, prisly za par dni PPLkem..

- branka je ram s pozinku, 2m vysoka, uprostred pricka.. prkna jsou prisroubovane vrutem "texakem" na trech mistech..
- barevna stalost po dvou letech bych rekl ze stejna.. minimalne je to vsude stejne barevne, nejsou tam vypalene fleky/mapy
- kdyz do toho fakt pece slunko, tak se malicko prohnou, trosku to pracuje, ale pokud se fakt nepodivam z boku, tak to neni videt..
- prekvapilo me, jak jsou tezke
- hrozne lehce se poskrabou pri instalaci.. je to sice probarvene skrz, takze z dalky nejsou skrabance videt, z blizky jsou..