Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda Fabia 1 combi (bez hagusů) - příčníky na střechu

Zdravím,

chtěl bych se poptat:

Sháním příčníky na Fabii 1 combi r.v. 2002. Četl jsem že na Fabii bez hagusů je montáž hagusů zbytečná a že je lepší zrovna namontovat příčníky do mont. děr z výroby.

Je to tak?

Jestli ano, tak jaké příčníky byste mi doporučili do ceny 2000,- max 2500,- za oba kusy? Použítí by bylo na max 2 kola, čili nosnost stačí do 50kg.

Děkuji

Pochopitelně při udávání hmotnosti se počítá s tím, že s autem bude potřeba taky někam jet. Jak střecha, tak příčníky bývají testované na X-násobek.

Na Yarise bez hagusů a bez děr jsem použil patkové příčníky Thule, namontoval velký autobox, naplnil bagáží a vyrazil. 130km na dálnici pohoda. Píše se to i v manuálu k těm příčníkům.