Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natírání oken

Dobrý den, mám staré dřevěné okno, které chci natřít. Na pár místech je vybroušené až na holé dřevo, ale jinak je původní nátěr dobrý. Mám jen tato obroušená místa přetřít základovkou a pak celé okno vrchním nátěrem? Na tomto videu (cca od času 1:15) natírají základovkou celé okno (i ta dobrá místa). Jak tedy na to? Díky

já bych to udělal celý znova a pořádně, klidně i novej tmel kolem skel - různý nátěry se budou chovat různě a dělat to za chvíli znovu na jiným místě, to je podle mne ztráta času. Takže za mne - oškrábat, napenetrovat, základ 2x, vrch 2x - viz např. http://www.skolamalovani.cz/cz/tipy-a-triky/renova ce-drevenych-oken. Na ždáným stupni bych se nesanžil ušetřit - čim líp a poctivějc se kjednotlivý kroky provedou, tím dýl to vydrží. Ale ono taky záleží kam to okno přijde. Pokud je to na skleník, tak bych to zamáznul čímkoliv co je po ruce.