Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno plazmová tv

Dobry den, kdyz ma plazmova tv o uhlopricce 107 cm rozliseni HD ready je to jako kdyby to bylo full hd rozliseni ? Plazma ma zepry vetsi plynulost a diky tomu kdyz ma male rozliseni tak je to jako full hd je to pravda ??

Plazma má lepší obraz než jakákoliv běžná LCD, ale HD ready rozlišení je stále jen HD ready rozlišení. U plazem to bylo občas jen 1024x768 (LG), místo 1233x768. U takhle velké uhlopříčky je rozdíl HD ready a Full HD vidět, i když jen málo.

Máme plazmu LG s rozlišením 1920x1080px, takže FullHD, akorát je s úhlopříčkou 127cm.
Jinak opravdu má parádní obraz, bohužel pokud je obraz stacionární, tak se vypaluje do stínítka a nenávratně poškozuje TV. Ještě ke spotřebě, naše má udávanou spotřebu 207W (neměřil jsem), to mě ovšem nepřijde zase tolik, ale EU asi jo, takže plazmy se už nevyrábí ...