Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zámek na okna britského typu v ČR?

Zdravím, hledám zámek na okno. Vygooglitelný jako "window sash lock F 2533". Bohužel ho nacházím jen na Amazonu v USA. Potřeboval bych 10 ks. Nevíte zda se to dá koupit v ČR, případně, kde bych to mohl sehnat za normální peníze a neplatit za to velký prachy kvůli CLU, atp. Díky moc;)
[http://www.homedepot.com/catalog/productImages/100 0/1e/1efa502c-5d82-4f94-92a3-ee05eac078e9_1000.jpg ]

Neznámý "kejki",
díky za názor. I link. Právě, že jsem došel ke stejnému východisku. A nechápal jsem proč to V UK či DE prodávaj za 5 násobek, tedy alespoň tak jsem to našel kolem 32 GBP za 1 kus vs 5 USD za kus.

Nikdy jsem přes Amazon nenakupoval. Věděl bys jak se dobrat koncové ceny s DPH a celním poplatkem?
objednávka přesahuje určitě limit, kdy se ještě nemusí platit CLO.

Možná se mi podaří domluvit se se známým, že by mi to při nejbližší příležitosti koupil a dovezl. Ale pokud ne, tak by mě zajímalo, kolik to nakonec bude v součtu.

Btw. černá barva být nemusí, klidně i bílá nebo chrom.

Dobrý den,kejki,můžete to přiblížit s tím kompletním odbavením na ebay.Nakupuji tam skoro každý týden,zboží tak do tisícovky a nikde jsem se s tím nesetkal.Nyní to řeším,potřebuji nakoupit dražší elektroniku ,základní cena něco málo přes pět tisíc,mimo unii a vidím,že si to musím dle našich zákonů vyřešit pouze sám v naší zemi.
Proto jsem tazateli odeslal odkaz,kde najde tabulky i vzory s celními výpočty.
Zatím jsem neobjednal,tak se ptám.:-)

Teď to zrovna nikde nevidím, http://www.ebay.com/itm/Suzuki-Garter-Bar-Brother- KnitKing-Knitting-Machine-Attachment-Part-4-5-mm-/ 122044089081?hash=item1c6a6502f9:g:t~sAAOSwzLlXhbd h#shpCntId tady je, že import charges nezahrnují DPH. Tak nevím, ale věci za 2000,- stály částku uvedenou v aukci. Většinou to jsou věci ze Států, nebo z Kanady, ti nenabízí falešné doklady jako Číňani. Prostě Global shiping program a přišlo to až domů.
Obdobně nákup přes internet z Turecka, přišla mi předražená doprava, ale cena výprodeje dobrá. Počítal jsem s proclením a balík přistál doma zadarmo. Na celnici mi vysvětlili, že to DHL klidně může proclít v jiné zemi unie, že ten původní systém, tady máš balík a dojeď si na celnici už dávno neexistuje.