Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elekrický kotel dakon

kotel i přes vypnutí jističe na kotlu i jističe před kotlem a stále svtítí poruch červené světélko a jedno zelené termostat na nule a stále svítí kontrolky zhasnou jen když se přepnou hodiny do jiného tarifu

kotel funguje topí ale stale sviti kontrolka červená jako poruch odpojil jsem regulačni ventil a zhaslo to po zapojení zase se rozviti ted je vyply jističem na kotlu i vypinačem a stale sviti čevena i zalena kontrolka jsem volaky zmetěny ztoho