Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat vchodové dveře

Dobrý den, jak vyberu vchodové dveře ? když se podívám z venku na dveře tak potřebuji aby klika u dveří byla na levé straně když stojím přímo u dveří z venku a otevíraly se dovnitř do chodby.. Takže mám levé vnitřní dveře nebo se to bere kde jsou panty a né klika ?? Děkuji

No vnitřní asi ne,jsou to prostě vchodové dveře,čili venkovní.Vnitřní jsou podle mne jen ty uvnitř domu.Venkovní jsou mnohem masivnější a dražší.Vám jde spíš o to,jaká strana bude vidět zvenku,pokud nejsou stejné.Zajděte se podívat do nějaké prodejny nebo hobbymarketu a uvidíte.Nemám dům,takže z vlastní zkušenosti víc neporadím.
Zkuste ale googlit.