Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka ECG ewf 1051 MA+

Dobrý den,máme tuhle pračku,samozřejmě je necelý rok po záruce a neustále se vymačkávají ty knoflíky na ovládacím panelu,nejdřív jen blbnuly/ blikalo si co chtělo,zapl se jiný knoflík než jsem mačkalal atd../ale pak začali zapadávat dozadu..docela složitě se k tomu dostává,zamáčkne se to už téměř po každém zapnutí a to mačkám fakt opatrně,nějaká rada jak to udělat aby se pořád nezamačkávali?když to zapadne,tak se to samozřejmě ani nepustí..děkuji moc za rady

Jde udělat ten panýlek nový s jinými tlačítky. Ale bastlení je povoleno jen pro sebe, jinak je to o hubu, protože jde o neschválený zásah do elektrospotřebiče.
Podpora ECG udává pro pračky servis@bmkservis.cz v Praze.