Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fabia 1.4 16v 74kw - po startu chcípe, cuká nejede.

Koupil jsem ojetou Fabku 1.4 16v 74kw (200 000 najeto) a ona po startu cuká, nejede a chcípe.
Pokud ale klíčkem auto hned chcípnu sám a znovu nastartuji (nebo potom co to chcípne samo) hned jede v pohodě.

V chybách vyčtena vadná lambda + svítí "oranžovej motor" na palubce.
Záhada je, proč to po druhém nastartování jede a zda to odstraní výměna té lambdy.

Díky za radu.

Vím , že už je to starší příspěvek , ale měl jsem stejný problém .
Mechanik mi vyměnil palivovej filtr a cca půl roku byl absolutní klid .
Ale dnes mi to udělalo zase , s tím rozdílem , že to nemusím chcípat a jen maličko prošlápnu plyn . Takže taky budu řešit co s tím dál .
Jinak lambda mi svítí snad co to auto mám 😀