Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamalovani krve - bílá zed

Ahoj,
právě se stěhuji a potřeboval bych předat byt. Problém, který mám je, že po cca 4 letém používání je na některých částech zdí něco, co tam nepatří. Největší část obsahuje krev (moji vlastní .. :D), je tu na zdích nějaké to víno, olej a tak různě. Potřeboval bych to zamalovat - poradíte? Není toho moc, prostě semtam bych potřeboval "čárnout" bílou barvu. Nikdy v životě jsem to nedělal - neporadí mi někdo (přesně idálně s linkem, či fotkou krabičky), co si mam na to koupit?Děkuju

Mám velmi dobré zkušenosti s přípravkem, který mi doporučili v obchodě, když jsem jim popsal to, co ty. (Školení manželky v muslimském duchu jsem neuvedl, ale funguje to i na hemoglobin) Dokonce i fleky od zatopení sousedem, které vzdorovaly všemu. Název bohužel neznám. Ale malíře netřeba. Po nátěru dle návodu jsem aplikoval válečkem Primalex Polar a luxus.