Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Socha z montážní pěny

Zdravím,

chtěl bych vytvořit kolo o tloušťce cca 30 cm, průměru 2,2 m. Jako "nejjednodušší" a nejlevněší metoda mě napadla montážní pěna, kterou prostě nastříkám do "ohrádky" z ještě nevím čeho. Dotaz zní, zda to bude držet tvar, když to potom postavím na hranu.

Díky

Taky bych použil EPS a z něj slepil potřebný tvar... bude to levnější než z pu pěny, a bude to mít stejnou všude stejnou konzistenci ( u plechovkové pěny budete mít problém zajistit všude stejnou hustotu).
Výsledný tvar bych domodeloval nožem/bruskou a pak to celé natáhl fasádním lepidlem.