Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čištění EC žhavících hlav (Melo III mini)(E-cigareta)

Ahoj všem,

koupil jsem si sadu Eleaf iStick Pico 75W a clearomizér Melo III mini. Neví prosím někdo jak se čistí EC žhavící hlava tohoto clearomizéru nebo jemu podobné ? Dosud jsem měl Vamo V7 a Kangertech Protank 2, tam to je jiné. Zkoušel jsem i hledat na netu ale asi špatně, prosím o radu, děkuji.

Prosím aby se téma dalo jako vyřešené.

Zjistil jsem to jinde, nelze to jinak než vyměnit vatu ve žhavící hlavě, případně koupit novou hlavu. Možná by se dalo i vyčistit pod vodou a pořádně vysušit, ale pravděpodobně to nebude dobré právě kvůli té vatě.