Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rele 5V

Zdar.
S mistnosti a je do mistnosto B vzdalene 15 m přivedených 12V stejnosměrnýc.
Na tu vzdalenost tam už určitě těch 12 nebude.
Chtěl bych tím spinat 5 rele modul co prodavají činaní.

http://www.ebay.com/itm/5V-1-2-4-8-12V-16-Channel- Relay-Module-W-LED-Indicator-Light-For-Arduino-DIY -/360813650488?var=&hash=item54022b6238:m:mvK_JjW4 XA2Cz6MwMwU5L1g

Stabilizator 7805?
Nebo to pujde pořešit odporem a zenerovou diodou?
Děkijí

No nejvic se mi libi ten modul co tu dal Requied
Ale dal bych ho do mistnosti A kde je trafo a sešteloval tak, aby na druhe straně bylo těch 5V.
Ten kabl je nějaký telefoni a ma 12 žil 0.5 mm.
2 žily by to napajeli a dalši bych použil pro spinaní relatek.