Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění následků po broušení flexou

Dobrý den,

chětla bych požádat o radu, čím odstranit následky broušení flexou. V koupelně jsme potřebovali odříznout kus kovové části u futer, což se podařilo, jenže jiskry, které odlétávaly při broušení, zůstaly na dlaždičkách. Nemohu to ničím dostat pryč. Nemáte, prosím, někdo zkušenosti, čím toto odstranit, abych dalždičky totálně nepoškrábala?

Moc děkuji za reakci.

Zdravím, ano, už to dolů nedáte ničím, je to holt poškozené natrvalo.
Něco podobného dělá i svářečka (COčko). Měl jsem auto na vyvaření prahů a svářeč to ne moc dobře zakryl v okolí oken dveří, tak tam zůstali menší památky. Tak bacha na to.:puff: