Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skutr - jaká je nejlepší obuv na ježdění

Dobrý den,
Od jara jezdím na skutru (125 ccm ) po městě a blízkém okolí. Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti jaká je nejlepší obuv na takové ježdění. Teď jezdím v normální obuvi (tenisky, zkoušela jsem jezdit i botech na podpatku, ale nebylo to ono :-) ), ale hodně mě táhne na nohy a je mi zima. Vyplatí se investovat do motoobuvi http://www.motozem.cz/boty-na-motorku-kore-touring -mid-5-w800-cfff.jpg ,a nebo zkusit třeba vysokou obuv (pohorky, kozačky). Ty kozačky ty by vypadali v létě trochu divně:-/.
Děkuji za odpověď
Změna předmětu, původně: skutr (Kurt)

Mnĕ jde o to, že když si vezmu "pevnou" obuv ke kotníkům, tak mně táhne na nohy. Když si sednu, tak se kalhoty vyhrnou a problém je na světě.Takže potřebuji obuv tak 10 cm nad kotník. A já takovou obuv nemám (jen kozacky a ty nechci, protože ani prijatelný model nemám:-().

...no podle toho jak se nato díváš...do práce a zpět je to necelých 20 km, ale ještě nějaké nákupy (přece jsem žena), tak to taky hodí nějaký ten kilometr. Zhruba průměrný denní nájezd lehce přes 22 km.O víkendu občas zajedu na zahradu (50 km tam i zpět). A když jsme u toho oblečení tak jsem si dnes objednala http://www.ixs-sport.cz/bundy/cayenne-lady-stylovy -damsky-vlneny-kabat-nejen-na-skutr.html a k tomu si asi někde koupím obyčejné rukavice aby nebyla zima :-)http://img1.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/3179/3179733- damske-kozene-vychazkove-rukavice-3.jpg . Nakonc ty kozačky nebyly tak hrozné jak jsem si myslela.

...tak v kozačkách jezdím už týden a řekla bych, že to není vůbec špatné.Proč jsem na to nepřišla dřív?:-):-( Akorát v obchodech nebo v práci je mi v těch kozačkách trochu teplo, ale to není zase taková hrůza.:-)