Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stromy-Jak pěstovat?

Dobrý večer
Potřeboval bych poradit ohledně pěstování okrasných stromů,konkrétně Katalpa trubvacovita že semene.
Mám už 3mesice starou katalog že semínka je asi 30cm má plno páteř listů ale nevím zda spodní listy stříhat nebo nechávat?
Další rady a nápady jak ji pěstovat...

Teď ji mám doma ale budu ji dávat ven
Prosím o radu k pěstování stromů s kují...

prečo chceš strihať spodné listy ? vysaďd hu von na konečné miesto a nechaj rásť,keď ju chceš tvarovať,tak tvaruj zrezávaním vetvy do želaného tvaru,listy,pokial na to nieje vážny dôvod ponechaj na rastline,potrebuje ich,netvorí ich na to,aby sa strihali....katalpa je v našich podmienkach naprosto odolná vo volnej prírode,nevyžaduje si nijakú zvláštnu opateru...čo sú to stromy s kují ?......