Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mléčná voda v bazénu

Dobrý den,
nevíte nikdo jak vyčistit mléčnou vodu v bazénu ?
Minulý rok jsem nechal v bazénu asi půlku vody přes zimu. Vytvořili se mě tam řasy ty jsme odstranil asi z poloviny mechanicky dolil zbytek vody z vodovodního řádu,nalil savo a dal tabletu 3v1. A voda chytla mléčnou barvu že skoro nevidím zpětnou trysku pod vodou. Písek ve filtraci jsem vyměnil.Nechal běžet asi týden v kuse ale vůbec žádné zlepšení spíše naopak. Ph i chlor je jak má být.

jen OT: jak to děláte? Já odkryl po zimě bazén a byl křišťálový, stačilo dopustit vodu a vysát písek ze dna.

Pokud je pH v pořádku, tipoval bych příliš minerálů (nebyla voda ze studny, nebo nemáte ji hodně tvrdou?), na to jsou myslím přípravky.