Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motor ze sekačky, mazání.

Zdravím neví prosím někdo jestli se něco stane když motor z benzínové sekačky (4t) otočím tak aby kliková hřídel byla ve vodorovné poloze, jestli se motor dokáže nějak mazat? O nic jiného nejde jen jestli by se mazal zbytek mám vyřešený. Předem moc dík.

jo zapoměl jsem je to einhell s rozvodem OHV, samosdřejmostí je že bych vyrobil přírubu karburátoru pro správnou hladinu. ale když by se tam dalo víc oleje tak si myslím že válec s pístem by byl pod menší hladinou oleje takže by se to pořád mazalo jak lázní tak rozstřikem.Tu polohu jak jsem psal tak sem nemyslel hlavou směrem nahoru ale ve stejné poloze jak je motor s hřídelí svisle dolů jen by byl nabok kvůli vývodu zprava.