Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateka pod atiku

zdravim vas, chcem poziadat o radu...zateka nam do domu, ale ipa vyzera byt uplnev poriadku, nedavno bola robena nanovo, jedina moznost je,ze to zateka pod atiku, na viacerych miestach zle prileha ku streche, su tam fugy...problem je, ze neviem celkom, ako to opravit, rozmyslal som, ze kupim tekutu lepenku a pripevnim to tam takto, len neviem, ci to bude drzat, potrebujem radu resp. navod, ako by som to mohol vyriesit...co najlacnejsie samozrejme....dakujem

Atika je architektonický prvek, žádné oplechování. To se nachází mezi atikou a střechou. A to, jestli jsem správně pochopil je z Ipy. Kde tam zatýká je složité říct. Jednak to může být špatně navaření Ipa, (pokud to někdo dělal svépomocí), může to být i odchlíplá ipa od stěny a nebo pokud střecha má pojistnou folii, tak může zatékat někde střechou a po folii to steče.

Dobrý den,takže máte u atiky plechování,které je odehnuté?Toto se stává při lepení nové lepenky vlivem tepla,nebo i z jiných důvodů.Plechování přibijte hřebíky do betonu s podložkami,protože se to dnes jinak nedělá,nikdo již nemotá z odstřižků pozinkového plechu skoby na tyto ůčely,kde skoba byla přitlučena těsně nad okraj plechování a její ohyb plech držel.Celé to vypadá,že ten kdo dával novou lepenku neřešil další věci,které jsou důležité pro celkovou funkčnost střechy.:-)