Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem signal UPC

Chcem vymenit koncovu zasuvku UPC (na infolinke mi oznamil, ze je to v byte a tym padom moje :-) , klasicku TV+R v Tv zasuvke zasunuty splitter TV-data . . . Vadi mi ze Tv je IEC konektor, a aj ten splitter tam bohvieako nedrzi. Chcem to cele vymenit za Tratec TSA-311 P1. Len ho neviem nikde zohnat, nejaki ucastnici UPC v CZ ho majuu . . . na infolinke mi tvrdili ze oni davaju len takto - TV-R + splitter . . . obdobne boli WISI DM 80 ci uz v plaste, alebo v kove, tento tratec ma lepsie utlmy . . .

zrejme už nevyrábaný typ,jediné čo vyskočí,kde je to akože dostupné je dipol.sk alebo walmart,ten ale netuším,kde niekde poblíž môže mať nejaké pôsobisko,snáď jedine GB/Ireland...zbytok ,čo sa dá nájsť sú len schémy zapojení,rôzne datasheety a podobné,pre Teba momentálne nepotrebné zbytočnosti...

hm, dik za snahu, ale elelkto-paloucek, no . . . z rozbocovacov ma v ponuje 2 (slovom dva!) z toho jeden klasicky na 2 tv s IEC a blbym popisom . . . ak mas lepsie info ako na ich stranke, alebo som zle hladal, ta sup sem s tym :-), dik.