Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhradní díly na motor. pilu

Ahoj všem, žádám vás o radu. Potřebuji vyměnit píst a válec na pilu. Našel jsem celý set za rozumné peníze, ale výrobek je prý z Turecka. Máte někdo zkušenosti s mechanickými výrobky z této oblasti? Cena je téměř o třetinu nižší. Děkuji za radu a mějte se. S.

záleží od koho a pre koho to je,turci robia aj oficiálne certifikované doplnky pre ford,mercedes,ale aj low-end pre tesco,obdobne ako made in china výrobky,kvalita je priamo úmerná cene výrobku a priamo úmerná tomu,pre akého partnera je výrobok určený.....