Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení žárovek

Dobrý den, prosím o radu. Máme lustr na Dálkové Ovládání se 4x led, ale rád bych zapojil na lustrák vypínač 2xled a 2x led. Což je bezproblémové,jde mi o to jak oddělit přívod od vypínače a od DO? Za radu bych byl moc vděčný.

Schema bohužel není. Pro pochopeni lustr má 4x Led žárovky. Chtěl bych 2zapinat jedním vypínačem, další 2 druhým vypínačem. A jde mi o to abych mohl DO(například třetím vypínačem zapnout všechny 4). Jestli je ro možné nějak oddělit ty různé obvody.