Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plovoucí podlaha - drobná oprava

Má někdo prosím tip na nějaké opravné tyčinky, vosky na opravu drobných rýh a škrábanců v plovoucí podlaze? Našel jsem toho na netu dost, včetně quick-step. Nechce se mi ale dávat litr za něco, co nevím, jestli bude k něčemu. Nějaké vosky za rozumnou cenu jsem našel na eBay http://www.ebay.co.uk/itm/Laminate-Wood-Floor-Repa ir-Sticks-Filling-Deep-Scratches-Joints-Pk-3-Liber on-/
Případně jestli mají něco v OBI, nebo mám hledat v podlahářstvích. U nás v jediné prodejně nic nemají. Nejsem snad jediný, komu se povedlo upustit hrnec nebo nůž a vyrobit v laminátu díru:-)
Jestli má někdo zkušenost, budu rád.

poradil by som ti tvrdý opravný vosk aký používame v stolárskej dielni, konkrétne používame od wurthu
tvrdý opravný vosk znamená že sa musí "nataviť" aby sa dal aplikovať na poškodené miesto,
ale zas je sakra odolný
a viem že sa dajú kúpiť aj samostatne po jednej tyčinke