Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konifery

Dobrý den
Chci se zeptat čím nejlépe hnojit thuje?
Npk nebo speciální tekuté přípravky?čím hnojite vy?
Dekuji

Klidně můžeš použít NPK. Já je hnojím Kristalonem pro okrasné dřeviny. Hnoj je ale tak maximálně do konce září. Potom použij Kristalon Podzim. Obsahuje větší množství draslíku, což pomůže na vyzrání nových výhonů, které budou odolnější proti zmrznutí.