Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auraton 200 TX

Prosím o radu.Mám doma Auraton 2000 TX a narozdíl od lidí co ho tu haní jsem s ním už léta spokojena.Jen jsem teď začala předělávat byt a potřebovala bych ho sundat ze zdi.Ovšem tak aby se nezničil.Manuál jsem našla na NETu, ale zrovna tohle tam není pro mě jako naprostého laika moc dobře popsané.Nikde žádný šroub nevidím, nikam posunout a to ani vlevo ani vpravo to nejde.Pomůžete mi prosím někdo radou?Raději polopaticky a s obrázkem.Děkuji

Pod odsouvacimi dvirky je jeden sroub. Ty dvirka se musi vysunout uplne ven, je tam plastova zarazka, takze malinko vic zatahnout. Sroub vysroubovat a druhy sroub bude na zdi pod termostatem. Termostat je na tomto sroubu jen nasunuty.