Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Parkování v Praze - P+R

Nejspíše tento dotaz nepatří do kutilské poradny, ale byl bych rád, zda byste mi pomohli s upřesněním podmínek při parkování v Praze na odstavných parkovištích P+R. Příští sobotu jedu do Prahy k Výstavišti Holešovice a potřebuji na celý den v dostupné vzdálenosti odstavit auto. Nechci platit klasické místní hodinové parkovné. Našel jsem odstavné parkoviště P+R v Holešovicích.
Potřeboval bych se ujistit, jak toto parkování funguje. Co jsem našel, tak na celý den by mělo vyjít parkovné na 20kč s podmínkou zakoupení jízdenky na hromadnou dopravu. Musím mít jízdenku již předem zakoupenou, nebo se dá toto vyřídit na místě při vjezdu? Jak to přesně funguje? Parkoviště v Holešovicích není moc velké, bývá údajně dost vytížené a vždy nebývají volná místa.
Také jsem našel odstavné parkoviště u nádraží. Wilsonova a také Slovan. Patří také tyto dvě do stejného systému, jako Holešovické? Jsou totiž větší a bývá údajně volnější. Díky předem za odpovědi.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak jsem parkoval nakonec v ul. Za Elektrárnou. Bylo poslední místo hned za viaduktem. Jinak bylo pl…
čechy 22.05.2016 21:11
čechy
Alespoň jsi měl auto ve stínu, když už to bylo "placený parkování".
Prasak 22.05.2016 21:27
Prasak
Přesně to samé jsem říkal i měšťákům. Ty z toho měly akorát prdel a snadno jednoduše rychle vybraný… nový
čechy 22.05.2016 21:59
čechy
Měšták je jen zamindrákovanej chlap, kterýho nevzali z různých důvodů ke státní policii.Kolik těhle… nový
iconek 22.05.2016 22:18
iconek
Tak,tak, máš plnou pravdu. Také se s nima dohaduji každou chvíli v buějcích při pracovních výjezdech… poslední
čechy 22.05.2016 22:26
čechy

Tak jsem parkoval nakonec v ul. Za Elektrárnou. Bylo poslední místo hned za viaduktem. Jinak bylo plno. Auto bylo pěkně ve stínu. Po představení ale na autě byla botička. Měšťáci již objížděli místo. Za sundání botičky chtěli 200Kč.
Tak upozorňuji, že hned za viaduktem, tak délce 80m se od tohoto roku podle nich nesmí parkovat. Je to prý zeleň a ne parkoviště, i když po trávě ani památky. Bylo tam, dalších dvacet aut a všichni měli botičky. Nakonec zákazová značka byla z druhého směru, kterou stejně nikdo neuvidí. Měšťáci tak mají určitě min, dvakrát denně pěkné žně. Tak všechny upozorňuji, na toto šméčko.

Měšták je jen zamindrákovanej chlap, kterýho nevzali z různých důvodů ke státní policii.Kolik těhle volů jsem poznal, když jsem jezdil jako elektrikář k haváriím.
"Pane, stojíte na zeleni" a přitom jsem stál v nějakém vyježděném rygolu podél silnice.
Dement bez mozku, to je můj názor na měštáka.

Tak,tak, máš plnou pravdu. Také se s nima dohaduji každou chvíli v buějcích při pracovních výjezdech na havárky ohledně plynu. :-)
Nechtěl jsem se s mima dál dohadovat. V první chvíli jsem čekal větší pokutu pro budějčáka. Dvě stovky mě nezabijou a také jsem chvátal domu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru