Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pegboard - organizace nářadí

Zdravím, má tu někdo pegboard, česky děrovaná deska? Používá se k organizaci nářadí nejčastěji v dílně.
Potřebuji radu kde koupit, nechci do toho dávat jmění a vyvrtávat tisíc dírek se mi taky zrovna nechce :-)
Co jsem tak našel tak kovové kusy stoji kolem 1000,-Kč na metr čtvereční, klasické dřevěné jsem nějak nenašel vůbec.
Potřebuji cca 100 x 55 cm.

Děkuji.

Nevím, jaké bude zatížení, ale existuje děrovaný sololit - Akulit, který se dá koupit v Dřevoprodejích nebo Hobby marketech. Asi by se to muselo dát na nějaký rám. Potíž bude asi v tom, že dřevoprodeje mají celé velké desky, ale většinou na požádání materiál uříznou.

Díky, všechny vypadají zajímavě, já ale už našel přesně takový, jaký bych potřeboval, sedí mi zpracováním i rozměrem.
Jediný problém je, že firma pro přijetí objednávky vyžaduje IČO, nejsem podnikatel, nevíte jak to obejít? Nebo takový jaký jsem poslal koupit někde jinde - znáte jiný obchod?

Děkuji.

www.expocom.cz
100x40