Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka Whirlpool ADP 6914

chyba F 8-Dle zkušeností ostatních spotřebitelů jsme již: odpojili ze sítě, vyčistili kartáčkem čidla, zapli a velká změna: naskočila chyba F 6. Prosím další rady..

Tu je popis chyby podľa kodovnika Whirlpool:F06

Motor otáčkomer chyba
Ovládanie je schopný správne detekovať otáčky motora a stroj vypnutý. Ak dôjde k zlyhaniu pri vysokej rýchlosti rotácie dvere sa odomkne po 3 minútach.

Skontrolujte pripojenie drôtov medzi Hnací motor / otáčkomer
Skontrolujte, motorová jednotka (MCU), a medzi MCU a centrálnej riadiacej jednotky (CCU)
Skontrolujte hnací motor
Skontrolujte MCU
Skontrolujte drôtov