Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tny267p

Dobrý den.U DVD přehrávače mi odešel tento obvod-tny267p chtěl jsem se zeptat zdaly je možné ho nahradit něčím jiným.Nebo lépe koupyt nový?Momentálně tento obvod nemám tak spekuluji o náhradu nějakou alternativou. Děkuji za nápady.

A ako vies ze odisiel on? Spravidla skor odidu vykonove shottky diody na sekundari, a ne riadiaci chip (ten nema dovod odist, neni nijak zatazovany)
//edit aha kukam ze on priamo spina primar, tak ten odist mohol. Ale pozrel by som poriadne aj tie diody