Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Ochrana" plovoučky

Zdravím......
řeším podlahu ve dvou místnostech cca 15m2. Podlaha je tam teď nějaká plovoucí novější, ale vzhledem k tomu že budu mít v místnostěch "sklad" materiálu tak bych chtěl podlahu něčím překrýt a ochránit ji tak. Nejlevnější varianta co mě napadla tak koupit nějaké levné PVC do 250,-/m2
Problém je že se určitě nebude moct lepit. Tzn. koupit tlustější (třeba 0,6mm) nebo slabší (0,35mm) aby se to nekroutilo....? :-/ případně co jiného zvolit?
Ještě mě napadl zátěžový koberec. Ale ten by se blbě udržoval v nějaké rozumné čistotě :-/
Díky za rady

Mě se zdá ten nápad s PVC linem nejlepší. Pokud se tam nebude jezdit s nějakým paleťákem či co, tak koupit obyčejné tvrdé PVC 0,35 mm a položit nasucho pokud možno v jednom kuse v celé ploše místnosti. Než se začne sklad používat, nechat lino pár dní položené bez zátěže a s malou mezerou okolo stěn na dilataci (třeba 5 mm)

Hlavně jde o to, co se tam bude uskladňovat a kdo tam bude chodit? Čisté zboží? Budou tam chodit montéři zvenku?

Jestli "čisté" zboží a chodit tam budou jen "čistí" lidé, tak bych koupil nejlevnější zátěžák. A údržba? Občas dle potřeby přeluxnout?

Pokud by měly být i regály, pro jistotu bych nohy podložil (plech, plast, osb), aby se nepromáčkly kobercem až do podlahy.

No podložení rohu regálu je dobra připomínka .
Skladovat se budou čisté veci ale někdy se nevyhnu i vrtání kovu a špóny dostat z koberce je nereálné.
Co se pojezdu podlahy týká....paletak nehrozí ale budu po tom jezdit jakoby stolem na kolečkách s asi 50 kg . Tze žádná velká zátěž ale stejne by silnější pvc mělo byt odolnější. Otazka je jestli nebude mit větší tendenci kroutit se :-/
Díky za připomínky :)