Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při praní hučí pračka

Dobrý den, máme pračku LG F1068LD a při normálním praní to jakoby "drhne" a při ždímání to "rachotí" nevíte někdo čím by to mohlo být?Bylo to ze dne na den jeden den to bylo úplně v pohodě(byla potichu a nehučela) a na druhý den to začlo "dřít a hučet"

Díky za všechny rady :)

Pračka je stále na svém místě?
Jde mi o to, že stačí špatně uložený prádlo rozvibruje pračku, ta se o kousek posune a stačí trochu nerovný přechod dlažby a během praní se pračka rozvibruje.
Znám to z vlastní zkušenosti :-)

Pochybuji, že by se ložiska vyběhala za jeden den.Doporučuji vzít vodováhu a zkusit vodorovné ustavení pračky.