Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr elektrospotřebičů do nové kuchyně

Zatím plánuji.
Budu rekonstruovat byt a chtěl bych novou kuchyni. Nebude tam už plyn, takže mě čeká i nákup buď kombinovaného sporáku, nebo zvlášť vařiče a zvlášť trouby. Do bytu bude zaveden 3fázový proud.
Nechci nic extremně drahého, ale úplně nejlevnější to taky být nemusí.
Bohužel nevím, podle čeho vybírat.

Podle recenzí na Heurece jsem vytipoval tohle:

http://pecici-trouby.heureka.cz/electrolux-eoa-575 1aov/specifikace/#section

http://varne-desky.heureka.cz/electrolux-ehi-6540f hk/specifikace/#section

Má někdo jiný tip?

Dřív bych upozornil na skutečnost, že elektronika v teplém a mastném prostředí kolem trouby je spolehlivé kurvítko. Výrobci ovšem i obyčejné mechanické přepínače uvnitř trouby můžou vydrátovat tak mizerně, že spolehlivost klesne na úroveň elektroniky.
Jinými slovy, je to jako vsadit sportku. A bacha na prodlouženou záruku, která je pojistkou, viz. denní tisk.
U zapojení desky upozorňuji na nebezpečí elektrikářů zapojujících podle barvy, deska klidně může mít modrý drát jako fázový. Je potřeba někoho se schopností myslet.