Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr LED žárovky do koupelny

Ahoj,
vím, že to tady tak úplně nepatří, ale skusím to.
Mám nové svítidlo do koupelny nad zrcadlo, link níže. Normální LED žárovka se tam nevejde, takže musím koupit typ svíčka nebo kukuřice.
Mám dvě vyhlídnuté ale doufal jsem, poněvadž se v tomhle vážně nevyznám, že mi poradíte jestli je to dobrý kup nebo poradíte alternativu.

Díky.

Svítidlo
LED typ svíčka
LED typ kukuřice

Taky mám raděli 2700K, mám je téměř všude, jenže v koupelně což je dá se říct pracovní prostor, je podle mě lepší studenější, 4000K případně 6000K podle prostředí koupelny, kachliček atd.. Já mám bílé kachličky tak budu brát asi kolem těch 4 - 5 000 K.
Jde spíše o kvalitu. Mám doma LED-POL a OSRAM LED žárovky, mají podobné parametry, jak příkon, chromatičnost, svítivost. LED-POL už jsou intenzitou tak na polovině (Poláci no), OSRAM zatím nedetekuju změnu od novoty. Jenže najít od OSRAM vhodnou svíčku nebo kukuřici která má alespoň 4000 K a slušnou svítivost, je asi nemožné :-)

ja bych se do koupelny vubec nebal neceho kolem 4000K, obzvlast nad zrcadlo.. neni to prostor, kde si lidi normalne ctou pripadne travi pul dne :)

ja mam na strope kulate s 3k +-, teplejsi, nad zrcadlem 4500K a kdyz jdu do sprchy/do vany atd. roznu si kulate, kdyz potrebuju osvitit zrcadlo, tak si to vypalim pekne tou studenou bilou :)