Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekačka AL-KO 42 E plus náhradní díly ?

Zdravím,
mám problém. Mám tuto elektrickou sekačku Alko Classic 42 E Plus. A rozbilo se mi to plastové oběžné černé kolo co je dole pod motorem a plní i funkci větráku a které na svém místě drží přitažený nůž. Uf. Oběžné kolo (pro ALKO Classic 42 E Plus)- nahr. orig. díl číslo: 524619. A nedokážu ho sehnat. Já ho tedy našel na netu a objednal, ale pak mi napsali, že už ho nemají. Nevíte někdo čirou náhodou, kde by ho bylo lze sehnat, případně jak tu situaci řešit ? Sekačka by ještě mohla něco nasekat. Našel jsem ho pak ještě v Anglii, ale to by s poštou vyšlo na cca 700. Díky za případné reakce.

Děkuji a s pokorou smekám. Já to prolezl snad všechno a našel to fakt jen u té jedné. ::))) I ten Kasumex jsem študoval. Asi jsem přepracován :-D Tak jsem to hned objednal a žena zas bude moct běhat po zahradě s mašinkou ::))) Ještě jednou díky. A to jsem na netu od roku 98.:.(