Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize nefunguje?

Dobrý den, dnes ráno jsem zapnula televizi a píše mi to že je žádný nebo slabý signál, ať zkontroluju kabely. Kabely zkontrolovány, vše v pořádku. Zkoušela jsem znovu naladit kanály - počet nalezených kanálů 0. Zkoušela jsem na půdě otočit anténu na jiný vysílač, ten samý výsledek. Máte někdo tip kde je problém?
Máme chytrou televizi od samsunga, je stará tři roky. Je možné že odešla????

Chytrá televize nemůže odejít. Ví, že by skončila ve sběrném dvoře. :-D Zřejmě je problém někde v anténě nebo ve svodu od antény. Nejlépší by bylo sehnat jinou televizi, třeba nějakou malou přenosnou a napojit ji na svod. Pokud by signál byl, problém by byl v televizi. Pokud by nebyl, musela by se řešit anténa nebo svod. :-)

Už jsem se několikrát setkal s tím, že nebyl signál kvůli vadnému zdroji pro napájení anténního zesilovače (odcházejí usměrňovací diody). Pokud ta anténa v původním nasměrování fungovala dříve, měla by i teď. Zkuste vyměnit ten napájecí člen. Je to dost častá závada.

Já nemám žádnou Tv, ale matka měla podobnej problém a zádrhel byl v tom, že měla přenastaven zdroj signálu. Tuším analog, digi, av vstup ap. Už si to nepamatuju přesně. Stačilo tedy nastavit, že se má hledat digitální signál. Jen jako tip. Nejspíš to bude něco jinýho. Jí to tehdy přenastavil vnouček. :)