Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice - nezvykle vrceni pri chladicim cyklu

Mam Electrolux lednici starou 4 roky, a pred tremi tydny a take dnes se mi stalo, ze me rano lednice vzbudila neprijemnym vrcenim/chrastenim pri chladicim cyklu. Kdyz ji odpojim tak vrceni behem nekolika sekund postupne dojede a po opetovnem zapojeni hned potom se zapne chladici cyklus ale jiz nic nevrci. Stalo se mi to poprve pred tremi tydny a dnes znovu. Nevi nekdo cim by to mohlo byt? Dekuji.

Jen bych dodal ze jinak lednice chladi bez problemu a nikde neni zadny led nebo tak - vzadu jsem ji zkontroloval ale odkud presne zvuk jde me napadlo zjistit az po odpojeni. ted jak vse jde v poradku tak to uz nemuzu otestovat :)

Máme tři roky starou Ehirlpoolku a ta když chladí, tak taky divně knourá.Je to tím, že si reguluje oběh chladiva buďto do lednice a nebo mrazáku.A po vypnutí v ní tak potichu mrčí, prej to je normální.Dělala to od novoty.Námraza se netvoří a lednice nádherně chladí i mrazí.