Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezsáčkový vysavač - doporučte

Poraďte dobrý bezsáčkový vysavač se snadnou obsluhou. Jde mi hlavně o jednoduché snadné vysypávání prachové nádoby, protože náš současný bezsáčkový vysavač Bravo B-4141 Gaston je v tomto problematický, při vysypávání prachové nádoby se z ní uvolní a vypadávají i filtry, které jsou uvnitř prachové nádoby a pak se tam musejí složitě nasazovat do správné pozice. Navíc se teď ulomilo víko prachové nádoby, takže je na odpis celý vysavač a hledám proto nový opět bezsáčkový vysavač.

Podle obrázků na internetu se mi líbí Electrolux Z7860EL, vypadá to, že by obsluha při vysypávání prachové nádoby mohla být snadná. Nemáte s ním někdo zkušenost?

[https://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=FotoAddOrig&cd=ELXV S070-04]

[https://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=FotoAddOrig&cd=ELXV S070-05]

Popř. pokud máte dobré zkušenosti s jinými konkrétními bezsáčkovými vysavači, doporučte mi je.

Jednoznačně vodní vysavač, určitě ne žádný s cyklonovým odlučováním. Žádný prach ve výfuku, osvěží vzduch, nádobu prostě vyleješ do wc. Vlastní zkušenost. Třeba něco jako: http://www.promujdomov.cz/?utm_source=sklik&utm_me dium=cpc&utm_campaign=Vysava%c4%8de+%c3%ba%c4%8del +%5bSRCH_EXACT%5d&utm_content=Vodn%c3%ad+vysava%c4 %8d+%5bE%5d&utm_term=vodní%20vysavač?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_ca mpaign=Vysava%C4%8De+%C3%BA%C4%8Del+%5BSRCH_EXACT% 5D&utm_content=Vodn%C3%AD+vysava%C4%8D+%5BE%5D&utm _term=vodn%C3%AD+vysava%C4%8D

Prachu se člověk nikdy nezbaví, je všudypřítomný, stačí si v obýváku otevřít okno a nafouká ho tam průvan zvenčí. Potřebuji vysavač na vysávání bordelu po lidech, mám koberec jen v obývacím pokoji, takže to je jen na jednu místnost, problémem jsou především drobky po jídlech, upadnuté arašídové oříšky, chipsy, apod. Na prach kašlu, toho se nikdy nejde zbavit, na ten si člověk musí jen zvyknout.

Mám zkušenost s bezsáčkovým vysavačem a nikdy více,velice rychle ucpaný filtr jemným prachem,takže souhlas s Neutronem pořídili ,jsme si taky vodní vysavač a jsme spokojeni vysáté koberce jsou mnohem lépe vysáté než bezsáčkovým.

Mám zkušenost s bezsáčkovým vysavačem a nikdy více,velice rychle ucpaný filtr jemným prachem,takže souhlas s Neutronem

Pod to se můžu podepsat, mám úplně stejnou zkušenost. Bezsáškového vysavače jsem se po půl roce používání rychle zbavil. Nakonec jsem koupil tenhle, a maximální spokojenost. Umí vysávat jak do sáčku, tak přes vodní lázeň, a taky prát koberce. V ceně je vše, co si např. u "slavného" a předraženého Rainbow musíte přikoupit...

Nic složitého to není, zmáčknout pojistku, vysunout nádobu a pak zmáčknutím další pojistky otevřít víko, ktré lze odejmout. Filtry nevypadnou jdou tam ztuha, takže na vyndání je potřeba trochu zabrat.
Pokud to nemáte daleko do Holešovic, tak je tam vysavač vystavený. (A určitě bude i někde jinde)