Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odbočka na pvc kanalizaci

Dobrý den,
potřeboval bych do stávající kanalizační vedení PVC 100 vložit odbočku 40 na připojení odpadu sprchy.
Je nějaká taková odbočka a jak ji připojit.
Může mi někdo poradit prosím.
Tonda

Zdravím a děkuji za zájem. Nemůžeš mi poradit prosím jak tu odbočku vložím do stávajícího potrubí? Rozřežu, zkrátím, vložím, ale potřeboval bych oba konce stejné, abych nemusel tu 100 nahřívat a roztahovat. Je něco takového? Díky.