Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé elektrické topidlo do koupelny

Dobrý den,
potřebuji koupit opět malé topidlo do malé koupelny.
Velmi brzo se teplem vždy začne roztékat plastová mřížka, která kryje sálající část. Také bych ráda, aby mělo pojistku proti přehřátí.Možná bych i uvažovala o halogenovém. Zatím jsem vždy měla konvektor s větrákem. Nepotřebuji časové nastavování.
Tedy zase ne nějaký příliš drahý a také spíš malý, stojící na zemi a se šňůrou do zásuvky.
Nějaký tip nebo zkušenost? Tedy hlavně s tím roztékáním krytu a halogenovým topítkem.
Děkukji.

Ne, protože podle várky odejde buď termostat neno havarijní termostat. V chodu je vrtule natolik nevyvážená, že celý krám se pohybuje, dokud šňůra stačí. Nesmí zůstat bez dozoru a osobně lituji, že jsem ten jeden kus nevyreklamoval, jen jsem vedení Plusu informoval, že ta šarže stojí za škrtlou nulu.
Nové infrazářiče najdete třeba na f:14165:653914

Také jsem netušila že se to ještě dá sehnat. Pamatuji si na něj a bylo to rychlé vyhřátí koupelny. Stačilo zatáhnout za šňůrku. Tohle topidlo bylo v paneláku namontované ve všech bytech. Nahoře na jedné stěně, kde nehrozilo, že by od toho něco chytlo, protože to bylo okamžitě rozpálené do ruda. Já být Vámi, tak to na tom Aukru koupím. Asi to bude ten původní starý model a ty fungovaly bezpečně. Je to plechové, tam se nic neroztaví.