Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Detektor kovu CLONE PI AVR

Zdravím všechny.
Chci se pokusit o stavbu detektoru kovu z této stránky.

http://www.pablox.net/index.php?option=com_content &task=view&id=35&Itemid=35

Zítra si jdu pro součástky na výrobu programátoru.

Schéma:
Program_tor.png

Nevím jak se zapojuje to červeně označené ve schématu.
To fialové je na jedné straně paralelní port a na druhé ten procesor (ale nevím co je co).
Nevím jak vytvořit po domácku plošný spoj.Vím že se dají koupit destičky.

A ještě potřebuju poradit s vyběrem toho procesoru nejlepe ze stránky gme.cz

Zajímalo by mě, kde jsem napsal že to chci po někom postavit(zadarmo a hned)? Chci jenom poradit od někoho kdo se věnuje elektronice a je to pro něho snadné nebo se možná najde někdo kdo tohle třeba taky stavěl.Jinak tvoje odpověd mi nic nedala takže ses nemusel ani namáhat to psát.

Dala více než si myslíš.

Zajímalo by mě, kde jsem napsal že to chci po někom postavit(zadarmo a hned)?

Přímo jsi to nenapsal, ale jak tak vidím, tak o elektronice nemáš ani tucha a stavíš konstrukci jen proto, že je za pár korun a po nás chceš, abychom ti vyrobili plošňák, vybrali procesor, postavili programátor - podle schéma ani nevíš jak se zapojuje zem. Nakonec smontovali a poslali poštou, samozřejmě zadarmo a hned zítra.

Moje odpověď platí, máš na výběr ze třech možností - buď si detektor koupíš nebo se na to vysereš a detektor mít nebudeš a nebo si naštuduješ základy elektroniky a posvaíš si to sám - vyber si.

po nás chceš, abychom ti vyrobili plošňák

A to jsem napsal zase kde?
Kdybys my radši řekl jak zapojit to červeně označené jestli se to tam vůbec někde zapojuje nebo se to má spojit s mínusem byl bych radči. A samozřejmě že si to chci postavit sám dělám to pro zábavu a jestli o elektronice něco vš tak mě můžeš aspoň nasměrovat nějakým směrem nebo mi to polopaticky napsat.

Nevím jak vytvořit po domácku plošný spoj.Vím že se dají koupit destičky.

Po domácku se sice vyrobit plošný spoj dá, ale je to zbytečné se s tím patlat, když za pár korun ti to udělá profík. Máš tam návrh pl.spoje vytvořený v Eagle, ten stačí poslat mailem výrobci a třetí den máš doma desku. Obsluha vzorná, ceny mírné. Mimochodem, tenhle pán mě nedávno zachránil, je totiž ochoten a schopen vyrobit ploš. spoj doslova na počkání.