Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení LEDky na Subwoofer

Čau narazil jsem na toto video watch říkám si že to zkusím nic tím nepokazím a zjistil jsem že to nefunguje takže mě zajímá jestli je to FAKE nebo to bude tím že subwoofer je pasivní (spíš si myslím že toto je ten problém) Takže chci radu jestli by se to nedalo udělat nějak jinak vím že to funguj pomocí NPN trazistor TIP31c ale neexistuje jinačí možnost. Díky

Dost debilní video jako návod, ale problém může být v tom, že na tvém repráku je k rozsvícení LEDky malé napětí. Nevíme totiž nic o impedanci repro ve videu. Na 8 Ohm repráku už může vzniknout dost velký spád napětí, kdežto na 4 Ohm to nemusí stačit. Jinak se zdá, že to je připojeno přímo na výhybku subwooferu. Ale jsou to jen dohady...

Nejdříve pěkně děkuji, že mi sledování imbecilního videjka zkrátilo život.
A teď:
1. V té zkratce "LED" je skryto také slovo: "dioda".
2. Doporučuji nejdříve zjistit, co to slovo vůbec představuje.
3. Celé je to blbost, viz VA charakteristika toho prvku.
4. Jestli si chceš mermomocí hrát, tak hledej klíčové souvětí: "barevná hudba" a ta je obvykle s tepelnými koulemi.